3.8.2019 Nákupy 0

Pokud jste vlastníky bazénu, který se nyní hrdě rozkládá na vaší zahradě, kde kolem něj chodíte, či si v něm zaplavete, tak určitě jste také někdy přemýšleli o tom, jak se takový bazén správně čistí. Všichni dozajista děláme to, že před koupáním bazén důkladně prohledáme a vybereme veškeré velké objekty či napadené listí, které do bazénu mohlo napadat. Přeci jen, ne všichni mají rádi takové to „naturální“ koupání se zelení a všemožným hmyzem, který na hladinu zabloudil.
žena pod vodou v bazénu
Takže tohle vám zabere tak pár minut. Pravděpodobně máte i nějaké to síto, dáváte si opravdu záležet, aby na hladině nezůstalo nic. Dejme tomu, že nyní je bazén na první pohled čistý, ovšem vy víte, že to není pravda. Voda se, hlavně v uzavřených prostorech, kde není přirozený spád či tok vody, zkrátka kazí. Stojatá voda je největší ráj pro nejrůznější sinice, bakterie a nejrůznější jiné potvůrky, které některým lidem mohou zadělat na pořádnou polízanici.

hladina bazénu nazelenalá

Koupili jste si tedy nějakou tu čistící chemii do bazénu. No jo, jenže jaké dávkování do takového bazénu patří? To je otázka, na kterou právě nyní hledáte odpověď. Nemusí to samozřejmě být popoháněno jenom chutí zbavit se nejrůznějších řas a mžurek v bazénu, ale také to mohou být i jiné nežádoucí složky, které byste nejraději ve svém bazénu neměli. Nemluvně o tom, že většina dětí a někteří dospělí prostě do vody občas taky něco pustí, tu se z toho napije pes a tady zase pták.

Zkrátka je třeba jej vyčistit. Přesně z toho důvodu je ideální řešení právě dilatační plovák, který vám doručíme zdarma až k vašemu bazénu. Není to vůbec žádná věda, prostě jej hodíte na hladinu, naplníte zásobník a plovák bude postupně a pozvolna vypouštět přesně takové množství čistících látek, jakých je třeba. Dilatační plováky jsou tak ideálním řešením pro vaše trable, zaberou minimum místa. Pořiďte si ten váš ještě dnes!