18.9.2017 Domov 0

Toužíte po vlastním bydlení? Chcete mít svůj vlastní dům někde na zahradě, na vesnici nebo uprostřed menšího městečka, kde byste měli svůj klid, ticho a vlastní soukromé zázemí? Mnoho lidí se v dnešní době upíná na bydlení na vesnicích, každému totiž nemusí vyhovovat bydlení v bytě. Pokud jste se i Vy takto rozhodli, nebo ještě zvažujete možnosti svého budoucího bydlení, pak se podívejte na naši širokou nabídku mobilních domů.

Dají se přemístit, takže i do budoucna můžete mít svůj vlastní domov kdekoliv, kde se zrovna budete nacházet. Jsou moderní, hezké a nízkoenergetické, což je velká výhoda, protože nemusíte takovýto vlastní dům stavět, my Vám ho celý postavíme, zdokonalíme a případně kdykoliv opravíme a navíc nebudete mít v takovémto domově vysoké náklady na provoz, které bývají často až neúnosné. Levné, hezké a praktické bydlení pro každého.

prostředí ložnice

Postavíme nový a krásný dům

Sníte o vlastním uzpůsobení domu? Pak je to možné pomocí našeho konfigurátoru, ve kterém si můžete vlastní dům vytvořit a navrhnout. K dispozici jsou i dřevostavby, moderní domovy, zateplené nebo i kolaudovatelné, stačí si vybrat z našeho širokého výběru. Uvnitř vždy splňují vysoké nároky uživatelů, máte zde plně vybavenou kuchyni, sedací soupravu, stůl, samozřejmostí je moderní a čistá koupelna a WC. Ložnice je komfortní s manželskou postelí a každý den budete usínat jako na obláčku. Můžete mít navíc pokojík či cokoliv dalšího.

mramorová kuchyň

Potřebujete bydlet rychle a nemáte čas hledat jiné řešení? Pak si vyberte z naší široké nabídky skladových zásob. Všechny domy jsou nově postavené a jenom čekají, až si je odvezete, což není tak pravda, protože si je samotní odvážet rozhodně nebudete, to všechno samozřejmě zařídíme my naší profesionální a spolehlivou dopravou. Takže domy čekají, až si je koupíte a my všechno ostatní kolem zařídíme. Doprava, servis, jakékoliv opravy, ale také například úpravu terénu před dovezením to všechno a ještě daleko více. Jsme zde od toho, abyste si vybrali svůj vysněný dům, ve kterém budete moci začít brzo bydlet. Některé typy jsou i vybavené, stačí se jen podívat http://www.lavarohouse.cz/.

Prodej nových domů
4.3 (85.71%)7