12.5.2021 Nákupy 0

Spojte příjemné s užitečným a učte vaše děti již od malička ekologickému smýšlení. Na dětskou party pořiďte praktické, odolné, a především ekologické jedlé nádobí. To může snadno a plně nahradit to jednorázové, z plastu, který jen zbytečně zatěžuje naši planetu. Perfektní volbou je v těchto případech jedlé nádobí, které můžete použít ke stejným účelům jako to klasické, takže jak pro studené, tak i teplé pokrmy a nápoje.

102_rrrzgfg

Jedlé kelímky nejen na slavnostní přípitek
Na pořádné oslavě rozhodně nesmí chybět přípitek. Co takhle vyzkoušet přípitek tak trochu v jiném stylu? Skleničky jsou sice fajn, ale kdo je má pak mýt? Mohou se také při nešetrném zacházení rozbít. Nabízí se pak jednorázové nádobí. Tentokrát ale ne z plastu, nýbrž z pšeničných otrub. Jedlé kelímky si po vypití nápoje mohou vaši hosté jednoduše sníst. Není to skvělé? Netvoří se žádný odpad ani žádné nádobí nutné k umytí. Tento doplněk zkrátka na vaší party nesmí chybět.
Občerstvení na jedlých talířkách
V ekologickém stylu můžete na party servírovat i chlebíčky, jednohubky, dort, zákusky a další pokrmy. Poslouží vám k tomu praktické a designové jedlé talíře, které konkurují obyčejnému plastovému nádobí. I tyto talíře jsou vyrobené ze 100 % pšeničných otrub a jsou tak ideální k snědku. Pochutnají si na nich jak vegani, tak i vegetariáni. Úklid po oslavě tak bude mnohem jednodušší, a navíc šetrnější k životnímu prostředí.

54_bez-nazvu2

Nesmí chybět ani ekologický příbor
Čím si na oslavě nakrájet dort, maso nebo další jídlo? Příborem, jak jinak než jedlého materiálu. V sortimentu nechybí vidličky, nože, lžíce ani lžičky. Lžičky jsou ideální třeba ke konzumaci dezertu, s příborem zase hravě zvládnete i hlavní chod. A skvělé je i to, že jedlý příbor neovlivní chuť jídla a nevadí mu ani vyšší teplota. Všichni si tak parádně pochutnají.