3.4.2022 Nákupy 0


Asi jen těžko bychom hledali někoho, kdo nemá rád květiny či dekorace. Je to sice většinou záležitost žen, ale ani moderní muži nezůstávají pozadu, a rádi zvelebují své domovy. Hledáte něco jedinečného, co má vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, a co vypadá velmi hezky a moderně? Oblíbenými designovými prvky do interiéru i exteriéru se staly výrazné květináče a podobné doplňky, které umí vykouzlit moderní domov i z jinak obyčejných domů a bytů. Betonové vázy mají mnoho využití, a zamilujete si je na první pohled.

květiny v květináči

Chcete mít venku u dveří nebo na terase či v zahradě krásné květináče plné kvetoucích květin? Pak je tento typ květináče právě pro vás. Pro venkovní použití se nejvíc hodí takový, který odolá větru i horku nebo dešti. To plast dlouhodobě nezvládne. Divili byste se, jak takový designový květináč nebo váza umí pozvednout interiér. Nevíte si rady, čím oživit obyčejný obývák? Pořiďte si naši vázu, která se snadno stane ústředním kusem doplňku ve vaší domácnosti. Přitáhne pohledy, protože zkrátka vypadá skvěle. Chcete nějak oživit vchod do vašeho domu nebo bytu? Nechcete si ničit dveře vrtáním nebo lepením háčků na věnce a dáváte přednost něčemu, co snadno vyrobíte a stejně tak snadno i uklidíte? Vysoký květináč s jakoukoliv květinou vám udělá skvělou službu.

betonový květináč

A to není všechno. Milujete tzv. microgreens? Že nevíte co to je? Microgreens je označení pro mikrozeleninu. U nás najdete kompletní sadu pro pěstování brokolice, ředkve a kedlubny. Všechno už je hotové, a vy musíte zeleninu jen pravidelně zalévat. Díky tomu budete mít doma svůj stálý zdroj zeleniny v jakémkoliv ročním období. Naše největší květináče se hodí nejen jako jedinečný designový prvek na terasu nebo přímo do zahrady, ale díky jejich velikosti se v nich dá pěstovat i nějaká ta zelenina nebo bylinky. Vyberte si svoje nové květináče u nás, a dopřejte si design v podobě květináče nebo vázy.