27.9.2021 Nákupy 0

Selský nábytek Svetpokladu má svůj typický design. Kdo dává přednost moderním čistým liniím, sklu a kovu, toho selský nábytek neosloví. Nábytek i doplňky jsou totiž vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Nadchne každého kdo má rád útulný venkovský a romantický styl. Nemusíte se tímto nábytkem vybavit pouze na chalupách. Dnes není žádnou výjimkou, že selským nábytkem si lidé vybavují byty. Kdo je milovníkem dřeva, určitě si selský styl oblíbí. Za pořízení selského vybavení, z opravdu kvalitního masivního dřeva, si zaplatíte nějakou korunu navíc než za repliky vyrobené z náhražek dřeva.

bedroom-g00d0c89a3_1920

Selský nábytek vás na první pohled může přenést do dob našich babiček. Doplníte-li ho stylovými doplňky, třeba kanafasovým ubrusem nebo sedáky na židle či záclonkami, dojem bude úplný. Kredencím a příborníkům bude slušet malovaný porcelán. Nevyhýbejte se ani smaltovanému nádobí, který k venkovskému stylu patří. Útulný dojem umocní i typická vůně dřevěného nábytku. Nábytek může být ošetřený přírodními vosky, které už sami o sobě navodí pohodu. Bydlení v tomto venkovském stylu si můžete vybavit originálním původními kusy, které necháte zrekonstruovat nebo můžete koupit repliky. Repliky mohou být k nerozeznání od původního nábytku. Pořízení bude finančně únosnější.

dolls-houses-g4e7765c9c_1920

Některé kusy nového selského nábytku mohou nést i modernější prvky. Selský nábytek nemusí být pouze v barvě přírodního dřeva. Oblíbená je barva bílá nebo krémová. Jednotlivé kusy mohou být kombinované třeba s proutěnými koši. Tento styl může připomínat provance. Rozhodli jste se k selskému nábytku pořídit ještě křesla? Aby jste nevyšli z daného stylu, vybírejte mohutná křesla nebo sedací soupravy doplněné o polštáře. Chcete-li styl vytvořit v trochu modernějším duchu, vybírejte sedací soupravy v barvě broušené kůže. Vybavit venkovským stylem nemusíte pouze kuchyně. Použít můžete tento design v celém bytě.