7.10.2021 Nákupy 0

Schodiště, je velice důležitá věc u patrových domů a nesmí nikde chybět. Pokud byste neměli schodiště u patrového domu, tak by Vám jen těžko někdo udělal kolaudaci. Také schodiště zabezpečuje bezpečnou chůzi po schodech a kompletně doplňuje interiér místnosti. Pokud potřebujete nutně Vaše schodiště vyměnit, nebo udělat kompletně nové, tak se obraťte na společnost, která dělá nádherné ocelové schodiště.

ocelové schody

Nejlepší volbou ohledně stavby, či renovace nového schodiště, je zaručeně firma fa-havlíček. Tato společnost působí po celé Evropě a má mnoho zkušenosti ze zahraničí i z domova. Firma řeší kompletní zakázky na klíč a má tým vlastních projektantů. Ty fungují u firmy dlouhé roky a používají speciální software. Kreativní přístup v oblasti designu je u nich základem a jejich schodiště jsou skvostem pro oči. Firma vznikla již v roce 1987 a za tu dobu nasbírala hromadu zkušeností, které přenášejí do svých projektů a výrobků. Velkou míru hraje také kvalitní materiál, se kterým má firma zkušenosti. Navíc práce provádějí zaměstnanci, kteří mají dlouholetou práci v tomto oboru a také se neustále zlepšují. Samozřejmostí je, že je u nich zákazník na prvním místě.

ocelové schodiště

Kromě ocelového schodiště se firma zabývá i dalšími schodišti. Kompletní přehled schodišť včetně zábradlí najdete na internetových stránkách této společnosti. Mezi jejich nejčastější druhy se počítají schodiště s mezipodestou, oblouková schodiště, točitá, přímá a mnoho dalších. Do jejich prací patří i obložení stropů, vybavení interiéru, či obložení vložkových kamen. Na stránkách se můžete podívat na mnoho výrobků, které již firmy realizovala u zákazníka a udělat si tak obrázek o svém vlastním díle.

Pokud tedy sháníte firmu na nové schodiště, tak zvolte jedině tuto společnost. Nejen, že jejich schodiště vydrží roky, ale také Vám bude perfektně pasovat do interiéru domu.