26.4.2022 Nákupy 0

Pokud začínáte podnikat, nebo naopak, jste majitelem firmy už několik let, pak jste si jistě někdy položil otázku, jak zaujmout nové, potencionální klienty? To je zajisté nelehký úkol, ovšem ještě o poznání těžší bývá si své klienty udržet. Jak k této problematice přistupují zkušení majitelé? Nejen ti, kteří vlastní obrovské, mezinárodní společnosti, ale i majitelé soukromých firem, mají podobnou taktiku, jak si svou klientelu udržet.

tričko

Jednou z nejčastějších a nejoblíbenějších možností jsou reklamní předměty. Jelikož se však jedná o velmi široko obsáhlé téma, můžete zde najít nejen reklamní textil, ale také drobnosti, jako jsou propisky, klíčenky, či přívěsky. Tyto předměty pak můžete darovat každému zákazníkovi, nebo naopak jen dlouholetým, věrným klientům. Zároveň je můžete samostatně prodávat, či s nimi vybavit kanceláře. Reklamní trička s potiskem Promotextile.cz pak můžete využít i jako uniformy pro své zaměstnance, a být tak na očích pro každého nového zákazníka.

košile

Trička s Vaším logem mohou nejen zviditelnit Vaši firmu, ale Vaši zaměstnanci v nich budou působit více profesionálně, což je opět velkým plusem v očích potencionálního zákazníka. Navíc si sami můžete vybrat nejen vhodnou barvu a materiál, ale zkušený tým Vám také rád poradí s grafikou, a zajistí Vám profesionální zpracování Vámi zvolené výšivky. Obrovskou výhodou je také možnost odběru od jednoho kusu, dodání zboží za pouhých 24 hodin, i zajištění komplexních služeb, které zahrnují i samotnou distribuci. Rozhodnete-li se tímto směrem vydat, uvítáte obrovskou plochu, kterou trička nabízejí. Nejen, že zde můžete umístit své logo, ale tato plocha Vám také poskytne dostatek místa pro název firmy, její heslo, či jednoduchý obrázek. Dále zde můžete umístit jména zaměstnanců, pozice, nebo konkrétní oddělení. Tohoto kroku rozhodně nebudete litovat!