10.11.2021 Nákupy 0

Není šperk jako šperk

Šperky už z historického hlediska nesly především význam moci a autority. Kromě toho, že šperky byly významem pro moc, šlo o vyjádření podstaty člověka samotného. Hojně se šperky užívaly také jako amulety. Šperk nás nejen zkrášluje, ale vyobrazuje nás samotné, odráží naši osobnost a zároveň by nám měl dodávat jakýsi pocit bezpečí a úplnosti. Šperk představuje hodnotu, a nemyslí se tím hodnota peněz, ale hodnota osobního rázu. Ovšem není šperk jako šperk. Originalita šperku dělá z jeho nositele rovněž originál.

Originální šperky

Podtrhněte svoji originalitu originálním šperkem

Rádi byste šperkem podtrhli vaši jedinečnost? Hledáte něco unikátního, co bude hovořit za vás? Originální šperky od Adély Vomáčkové vás nadchnou a zároveň vrátí v čase zpátky. Její práce je prvotřídní originality s aurou pomyslného vyrytého srdce, díky kterému máte pocit, že šperk má duši. Originální šperk není jen kus kovu s třpytivým osazením, měl by být osobní, mít tzv. duši. Duši šperku nedává tvar, ani kamínky, ale vy sami. Vše, co byste od originálního šperku čekali, najdete u Adély Vomáčkové. Jsou nadčasového rázu, a přitom vás dokážou vrátit zpět v čase, podtrhnou vaši jedinečnost, vyzdvihnou originalitu a zároveň skvěle sladí s vaším já.

Originální prsten

Adéla Vomáčková originální šperky tvoří jinak, s jiným druhem přístupu, s jiným druhem lásky k sobě samé a k lidem obecně. Její profesionální a individuální přístup založený na preferenci osobního setkání se zákazníkem zaručí každému, kdo chce se šperkem splynout v jednu duši, maximální spokojenost a potěšení. Ať už je šperk pro vás nebo jen chcete obdarovat někoho blízkého, na kom vám záleží, a zároveň chcete darovat něco osobního, nenajdete nikoho důmyslnějšího než Adélu Vomáčkovou a její originální šperky. Nechte se přenést do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, podtrhněte své já a buďte tím, kým jste společně s originálním šperkem od Adély Vomáčkové.