24.10.2021 Nákupy 0

Nákupní tašky se mohou stát dobrým námětem pro propagaci výrobků nebo služeb anebo pro jakoukoli jinou pozitivní činnost, která může lidem vnést do života nějakou klíčovou změnu. Propagovat lze například i zdravý životní styl, sportovní aktivity, přírodní krásy a cokoli jiného. Nákupní taška je poměrně dobře viditelná velká plocha a je to leckdy lepší způsob, jak někoho oslovit, než mu vhazovat reklamní letáky do poštovní schránky.

tašky z juty

Tašky se dnes vyrábí z různých materiálů a mezi nimi se objevuje i juta.

Proč dát přednost jutě

Je to levná záležitost – juta patří mezi nejlevnější přírodní textilní materiály a to se také projevuje na cenách různých výrobků. Byla velmi moderní již před třiceti, čtyřiceti lety, již za socialismu se z ní vyráběla prostírání a dekorativní předměty a dokonce se využívala na renovaci nábytku.

přírodní juta

Čistě přírodní materiál – jutová textilní vlákna jsou opravdu přírodní, máte stoprocentní záruku, že cokoli do takové jutové tašky Promodarky.cz vložíte, nebude kontaminováno, samozřejmě s ohledem na patřičnou hygienu. Juta není sama o sobě jedovatá a může přijít do přímého kontaktu s potravinami. Takže když v ní budete přenášet třeba svačinu, můžete být bez obav.

Pěkně vypadá – krása juty vynikne kdekoli, ale zejména na ulici a venku v přírodě. Kdykoli jí někdo ponese v ruce, bude zdůrazňovat sílu přírodních a přirozených materiálů, stejně jako nám to prozrazuje nábytek z masivního dřeva nebo kámen v podobě dlažeb a obkladů. Juta navíc pěkně vypadá a předčí svým jedinečným vzhledem mnoho syntetických náhražek, nemůžete s ní zkrátka šlápnout vedle, a může to být vhodný dárek pro mnoho příležitostí.

Nákupní tašku z juty můžete doplnit dalšími textilními výrobky, jako jsou např. trička, polokošile, mikiny a čepice a máte k dispozici perfektní propagační materiál pro jakoukoli vaši činnost.