10.1.2023 Nákupy 0

Pokud máte v rodině oslavenců spoustu nebo jen druhé lidi rádi obdarováváte, možná už vám začínají docházet nápady. Není ale nutné věšet hlavu, protože ten pravý originální dárek pro ně můžete sestavit právě vy, přesně podle svého vkusu. A že je možností opravdu mnoho.

Vsaďte na vlastní potisk

Potisk, který sami vytvoříte a následně bude aplikován na vámi vybraný výrobek není ve světě dárků už žádnou novinkou. Novinku pro vás ale může představovat to, že zdaleka není možné potisknout jen trika, polštáře a hrnky. Vyrobit takto lze i hřejivou mikinu, vtipné ponožky či prakticky nerozbitný plecháček. Záleží jen na vás, jestli využijete předpřipraveného motivu, vsadíte na vlastní fotku či text. Návrhářem jste totiž jen vy sami a ve vašich rukou leží to, aby se dárek oslavenci opravdu líbil.

Dort se svíčkami

Zkuste šperk se jménem

Ženy jsou opravdové milovnice šperků, ale nejen ony si mohou oblíbit řetízek se jménem. Náramky se jménem vašeho domácího mazlíčka nebo nejlepšího kamaráda mají šanci získat oblibu i u těch nejmenších. Nosit jméno svých blízkých pak můžete nejen v srdci, ale i na ruce či krku a rozhodně na ně díky tomuto nebudete zapomínat ani ve chvílích, kdy s vámi zrovna nebudou.

Dárek v ruce

Věnujte čas

Ne nadarmo se říká, že čas je v dnešní době tím nejkrásnějším dárkem. Stále častěji se proto pod stromečkem objevují poukazy na společně strávené zážitky, ať už plné adrenalinu nebo spíše ty odpočinkové. Na tyto krásné chvíle plné společných prožitků pak půjde zapomenout jen těžko, a naopak si je budete s radostí připomínat.

Vybrat ten správný dárek nemusí být tak složité, jak by se mohlo na počátku zdát. Stačí jen získat ten správný nápad a pak jde všechno jako po másle. Tak hodně štěstí a ať se výběr povede! Radost a štěstí v očích oslavence pak pro vás totiž asi bude tou největší odměnou.