11.11.2017 Auto moto 0

Ve chvíli, kdy se na moderních strojích započaly používat různé kovové řetězy a systémy ozubených koleček, bylo potřeba k nim vymyslet i dostatečnou ochranu, která by zabezpečovala jejich bezvadný provoz a delší dobu použití. V dobách minulých se používala především vazelína a různé nekvalitní prostředky, které nebyly právě šetrné k životnímu prostředí.

·        Naše planeta už je všemožnou chemií, která jí jen škodí zanesena natolik, že je potřeba ji trochu začít šetřit.

·        Jestliže chcete mít v této záležitosti opravdu čisté svědomí, pak určitě sáhnete po prostředku, který udělá požadovanou službu a zároveň neublíží.

mazací olej

Pro amatéry i profesionály

Najít opravdovou kvalitu v různých mazacích prostředcích už v dnešní době není rozhodně takový problém. Zodpovědné firmy, kterým nejde jen o vysoké zisky, vyrábějí a pouštějí na trh jen SKUTEČNOU KVALITU.

o   Pokud jsou vaše zkušenosti takové, že se vysoká kvalita musí také dobře zaplatit, pak jste zatím neslyšeli o výrobcích, které nesou název molykote.

o   Což by bylo docela zvláštní, protože tato maziva se používají téměř po celém světě.

o   A zanedlouho už to nebude téměř celý svět, ale naprosto celý.

o   Tím je jistě řečeno také to, že cena těchto výrobků je velice příznivá.

tvrdá ocel

A nejsou v rukách pouze amatérů, kteří pečují o svůj majetek, ale jejich vlastnosti ocenili i profesionálové v různých technických oborech. Jak je jistě každému známo, životní prostředí nejvíce namáhá přítomnost různých těžkých kovů, mezi které patří i známé přísady různých chemických přípravků, jakými jsou například olovo a nikl. Pro výrobce těchto maziv jsou to pojmy v jejich oboru zcela neznámé, protože je při výrobě prostě nepoužívají. Jedním z nejvíce oceňovaných výrobků je (mimo jiné) i lubrikační sprej, jehož použití je rychlé a velice efektivní zejména při promazání šroubových spojů, které jsou vyrobené z kovu.

Maziva, kterých se nemusí naše planeta obávat
3.6 (72.5%)8