9.3.2018 Internet 0

Hypoteční úvěr již dávno není jen doménou bankovní instituce. Také již není jen záležitostí, jak získat peníze pouze na investování do nemovitosti. Dnes není hypoteční úvěr jen cestou pro získání vlastní střechy nad hlavou.

Finanční společnosti na trhu nabízí a poskytují úvěry účelové a neúčelové. Jak už z názvu vyplývá, účelové jsou vyloženě jen na pořízení a investici do bydlení, nemovitosti apod., kdy se musí dokládat prokazatelné výdaje.

Velmi populární je neúčelový typ úvěru, neboť lze peníze použít na cokoliv, ať už v rámci získání hotovosti nebo pro vyplacení exekuce, pro konsolidaci či refinancování apod.

barevné dílky

Nebankovní hypotéky mají mnoho předností. Jednak jsou benevolentnější, tudíž se tolerují jisté nedostatky, které bankovní sektor nepřipouští. V tomto případě tak na získání potřebných finančních prostředků dosahují šance i lidé s nižší bonitou či mající záznam v registru.

Vzhledem nejen ke značné konkurenci, lze dnes si i vybírat mezi mnoha institucemi. Při správném výběru nebankovní hypotéky je možnost získat i nižší úrokovou sazbu, která je velmi analogická s bankovní.

Zároveň tímto získáte další výhody, jako je menší kritické měřítko při žádosti a posouzení žadatele. Splatnost si lze rozložit až na několik desítek let, tím tak dosáhnete i nižších měsíčních splátek. Tím je tak tento druh úvěru dostupný takřka pro každého. Splácet můžete až po dobu čtyřiceti let. A to není zdaleka vše! Samozřejmě je potenciální splacení kdykoliv a bez jakéhokoliv poplatku.

pytel peněz

Jedinou podmínkou je mít k dispozici nemovitost, neboť v tomto směru se jedná o nutnost jištění zástavou k nemovitosti. Nemovitost můžete poskytnout vy i může tím být třetí osoba, která vám takto pomůže.

Finanční prostředky je možno obdržet ve výši až 70% z odhadní ceny zastavené nemovitosti. Veškeré náležitosti ohledně žádosti a vyřízení jsou bez poplatků předem. Vše je reálné provést online z pohodlí domova.