10.4.2018 Nákupy 0

Je popcorn zcela nepostradatelnou součástí všech vašich zamilovaných schůzek, když jdete do kina na pořádný béčkový "slaďák", při kterém rozumové buňky tiše trpí, zatímco srdéčko se tetelí blahem? Tak Berco´s Million Dollar Popcorn vám vyrazí dech! Rozhodně jej nebudete jen tak bezmyšlenkovitě házet do pusy, protože cena velkého balení se vyšplhala na závratných 50 dolarů, což v přepočtu znamená zhruba 1000 korun! A proč je tak drahý? Protože každá ingredience pochází z těch nejlepších zdrojů světa. Například máslo pochází z vyhlášené Vermont Creamery a nejdražší sůl na světě je dopravovaná až z dánských ostrovů. Třešničkou na dortu není Nielsen Massey Bourbon Vanilla, jak by se mohlo zdát, ale plátky jedlého 23 karátového zlata, ve kterých je popcorn obalen.

cukroví

Nejdražší cupcake na světě je zaručeně The Golden Phoenix. K jeho výrobě je používána ta nejkvalitnější čokoláda Premium Amedei Porcelana, vanilka z lusků, dovážených až z daleké Ugandy, a všechno je poprášeno zlatým prachem. Dále se vaše chuťové buňky mohou těšit na jahody, opět namáčené v čokoládě a sypané zlatem, a především na delikátní, jemné čokoládové těsto cupcaku, který je celý obalený v lístcích 23 karátového jedlého zlata. Tento orgasmus chutí a vrchol čirého snobství je dostupný pouze na Dubai Mall v Bloomsburys a zaplatíte za něj neuvěřitelných 1000 dolarů – v české měně byste si na něm pochutnali za dvaadvacet tisíc korun!

popcorn

Albino White Gold Caviar
Je považován za nejdražší jídlo na planetě. Bílé jikry pocházejí od extrémně vzácné ryby, anglicky zvané Albino Sturgeon, jež patří ke kriticky ohroženým živočichům. Chovatel ryb Walter Gruell šlechtěním dospěl k tomu, že jsou již při nakladení tyto jikry obaleny 22 karátovým zlatem a přijdou vás na 305 tisíc dolarů za kilogram. To v přepočtu činí přes šest a půl milionu korun českých. 

Nebe v hubě aneb za vším hledej zlato
4.3 (86.67%)9