7.4.2018 Služby 0

Kdo z nás může říct, že v případě zakoupení nové věci, ihned vyhodí některou věc starší? Asi nikdo. Zpravidla skutečnost vypadá tak, že si pořizujeme stále nové a nové předměty. Oblečení, obuv, doplňky nebo sportovní vybavení je však třeba někde ukládat, aby nám dobře sloužily. Pokud stále něco hledáme a musíme u toho přeskládat celou polici, jsme nejen nervózní, ale především nás to zdržuje ve chvíli, kdy se musíme rychle vypravit a odejít z domu. Nepořádek doma tak může způsobit skutečně velký problém.

 dřevěná skříň.jpg

Skříň je praktickým pomocníkem

Asi nikoho nepřekvapí, že bez skříně se doma nejde obejít. Co vás však může překvapit je to, že i skříň může představovat velmi zajímavý designový prvek, který oživí celou místnost. Nejlepším místem pro umístění skříní je pochopitelně nevyužitý prostor na chodbách, ale hodit se budou i do ložnice nebo dětského pokoje. Právě ve chvíli, kdy vybíráte provedení čelních dvířek pro skříň, která bude stát v ložnici nebo dětském pokoji, můžete být odvážnější ve výběru dekoru. Oblíbeným trendem jsou dokonce i různě barevná dvířka, nebo dvířka s potiskem. Jako potisk si můžete vybrat grafické motivy či fototapetu.
ručníky na komodě.jpg 

Využijte celý prostor

Úložný prostor je třeba volit tak, aby pojmul co největší množství věcí. Proto jsou nejlepší volbou vestavné skříně na míru Praha. Budou zhotoveny po celé výšce místnosti a můžete si navrhnout vnitřní prostor zcela podle vašich představ. Někdo dává větší přednost policím, někdo využije více zásuvek a pro někoho je klíčovým požadavkem dostatečně dlouhá šatní tyč. Výroba skříně na míru zajistí dostatečnou variabilitu a možnost vyjít vstříc vašemu přání.
 

Skříň bude doma už za krátký čas

Jistě vás potěší, že na nový kus nábytku nebudete muset dlouho čekat. Výroba vestavěné skříně někdy zabere pouhý týden. Již brzy bude vaše domácnost uklizená a vaše věci přehledně uspořádány a poskládány.

Přehledný úložný prostor zatočí s nepořádkem
4 (80%)2