10.4.2018 Elektro 0

Pokud si tedy chcete užít relaxaci v domácích podmínkách ve vířivce, poradíme vám, na co je třeba se zaměřit především a na co je třeba si dát při výběru nové vířivky pozor.
vana pod oknem
o   Na trhu jsou dostupné vířivky již tak dokonalé, že se o sebe dokáží postarat samy. To znamená, že se tyto vířivky mohou sami čistit. Jsou konstruovány tak, aby případné plovoucí nečistoty byly zachycovány takzvaným skimmerem. Nečistoty, které klesnou ke dnu, by mělo být odstraňováno dnovým sáním.
o   Kromě toho je možné tyto vířivky využívat nejenom k relaxačním koupelím v bublinkách, ale i k léčebným účelům.
o   Tyto vany je možné rovněž ovládat přes telefon, anebo tablet. Ve vířivkách jsou již nainstalovány aplikace, které přes mobilní telefony ovládají světlo a trysky, ale i nastavení teploty vody. Dokonce jsou schopny vás upozornit na to, že je třeba vířivku vyčistit, či ošetřit vodu ve vířivce.

Na co se zaměřit?

Při nákupu vířivky je třeba si vanu také vyzkoušet, jak vlastně funguje. To znamená, že byste měli prozkoušet jak funkčnost jejích trysek, tak pohodlnost jejích sedátek. Pouze tak dostatečně zjistíte, zda vám bude zvolená vířivka plně vyhovovat. Vířivka, která by měla vyhovovat všem standardům, by měla disponovat alespoň několika druhy wellness programů. Mohou to být kupříkladu programy:
o   proti stresu a jeho pro jeho léčbu
o   proti nespavosti
o   na léčbu bolesti hlavy
o   proti bolestem zad
o   zotavovací programy
osuška na vaně

Doma nebo na zahradě

Během nákupu vířivky je třeba si také promyslet, zda bude vířivka umístěna uvnitř domu, anebo na vaší zahradě. V takovém případě by měla být vířivka opatřena izolační fólií, aby uvnitř vany dobře držela teplo a chránila vířivku proti mrazu. Zrovna tak je potřebné si pořídit k vířivce kvalitní termokryt a rovněž nízkoenergetické čerpadlo, které umožní podporu úsporného provozu vířivky.
o   V případě, že si pořizujete vířivku do domu, měla by být její čerpadla dostatečně odhlučněná.

Vířivka
4.5 (89.23%)13