16.8.2018 Domov 0

O podobě svého příbytku má každý z nás trochu jinou představu. Zajisté se mění  i u nás samotných, a to s věkem a zkušenostmi. Malé holčičky by rády bydlely na hradě, či zámku a mají své ideální představy o tom, jak se prochází po chodbách v krásných šatech a střevících a dvoří se jim sliční princové. Nenapadají je otázky typu:

přívěs

·         Kdo to bude uklízet?
·         Jak se to vytopí?
·         Kolik to bude stát?
·         Nebudu se tam v noci bát?

Ty přijdou až s pokročilejším věkem, kdy víme, že nic není zadarmo a nedostaneme se k tomu jen otočením kouzelného prstenu.
Problémy s bydlením zná skoro každý. Jak nám začne být prostor sdílený s rodiči malý a šněrují nás pravidla, jimi nastavená, začínáme se rozhlížet po něčem vlastním. Ve městech pomáhají v poslední době rozšířené startovací byty. Je to možnost alespoň na pár let zkusit za dobrou cenu bydlet sám nebo s partnerem a našetřit si na další možnosti. Bohužel je zájem o ně většinou obrovský a ne na každého se dostane.

týpý

Zda byt nebo dům, to bývá častá volba mladých rodin. Obvykle to bývá závislé na financích, pracovní situaci a ochotě dojíždět. Ve větších městech jako je Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň,…člověk pořídí byt 3+1 v ceně nového rodinného domku na vesnici.  To už pak dá přemýšlení, zda zvolit to, či ono, s ohledem na děti, školu, kroužky, záliby, volnost.

luxusní vila

Někdo má to štěstí, že vlastní nebo zdědí pozemek a může si na něm domek postavit. Ovšem ani samotná stavba není nic levného a kolikrát je člověk v situaci, že pořádně neví, zda v tom místě vůbec do budoucna zůstane. Řešením by mohly být v Americe populární mobilní domy. V případě potřeby je můžete přemístit jinam nebo prodat a nechat odvézt a pustit se do stavby zděného, až přijde vhodný čas. Je jich dnes na našem trhu velký výběr pro náročné i nenáročné klienty a jejich obývání je možné celý rok. Podrobnosti k nim najdete na https://www.botarin.cz/spokojena-rodina-i-v-zime. Tak hlavně, ať se z Vás nikdy nestanou bezdomovci!

Bydlím, bydlíš, bydlíme
3.3 (65%)4